Counterfeit Tentsile Products

Com a inventors de les tendes d’arbre (una indústria tan perturbadora, que defineix la categoria i una gamma de productes innovadora), no som aliens a les empreses que intenten copiar els nostres productes al llarg dels anys. Des que vam començar fa vuit anys, hem vist com apareixen imitacions a tot el món, però sabem que parlant amb aquells clients que s’han arriscat als copiadors, els productes de Tentsile són simplement immillorables en termes de disseny, qualitat i artesania. .

Tots els nostres productes estan dissenyats amb precisió, creats amb atenció als detalls i s’han perfeccionat i millorat cada any després d’haver seguit els comentaris dels clients, processos rigorosos d’R + D, proves de seguretat i control de qualitat. Utilitzem només els millors materials i més duradors, i mai comprometem la seguretat. Així és com hem consolidat la nostra reputació durant els darrers 8 anys i les nostres ressenyes parlen per si soles. Llegiu els comentaris dels clients aquí.

A mesura que la demanda d'equips per a esports i oci a l'aire lliure ha crescut durant l'últim any, també ha crescut el nombre de llocs web imitadors que volen vendre productes d'imitació barats. La nostra comunitat mundial de fidels fanàtics de Tree Tent ens va alertar i ens han inundat d'informes de persones que han estat objecte de màrqueting per estafes des d'aquests llocs. Alguns d’ells semblen reproduir els nostres dissenys patentats, d’altres utilitzen el nostre contingut per promocionar productes que potser ni tan sols existeixin. Ja siguin simples llocs d’estafa (prenent les vostres dades personals i diners en efectiu) o bé enviant productes imitats, volíem alertar els nostres clients de la seva presència i ajudar-vos a evitar que us punxessin.

Seguretat i conservació

La vostra seguretat és la nostra màxima prioritat i, igual que passa amb qualsevol equip que estigui dissenyat per instal·lar-se a l’alçada (fins i tot a pocs metres del terra), no val la pena fer servir un producte econòmic per suspendre a vosaltres i a la vostra família. el risc. És improbable que els materials, els components i la mà d'obra siguin segurs i, quan acampeu amb la vostra família o l'equip d'aventura, les conseqüències d'això són impensables. 

Com a orgullosos partidaris de la iniciativa Leave No Trace, hem dissenyat específicament les nostres tendes i hamaques per minimitzar el seu impacte sobre els arbres i la fauna durant l’ús. També ens apassiona la conservació, treballant amb els nostres socis per fer-ho planta 20 arbres per cada tenda i hamaca que venem. Fins ara hem plantat més de 780,000.

En la nostra instal·lació de producció específica, treballem dur per garantir que els productes es fabriquin de manera sostenible i ètica. El nostre equip de producció treballa en un entorn net i segur i valorem molt la seva meravellosa contribució. Tentsile està orgullós del fet que no utilitzem mà d'obra barata ni suor en cap de les nostres cadenes de subministrament.

Som conscients que és improbable que els fabricants de falsificacions compleixin aquest conjunt d’altes normes ètiques i mediambientals, sinó que utilitzem la nostra reputació, imatges i vídeos per agafar els vostres diners. Es tracta de pirateria de productes i no els deixarem sortir-ne. Informeu-nos-en!

Com sé que compro un Tentsile genuí?

Si el preu sembla massa bo per ser cert, probablement ho sigui. Aquests llocs estan configurats per treure diners i desaparèixer. I és possible que tinguis una feina real a les teves mans per recuperar-la. Podeu assegurar-vos de comprar un producte Tentsile genuí comprant exclusivament a www.tentsile.com o mirant el nostre aplicació de localització de concessionaris per als nostres socis amb botigues de maons i morters.

Com puc informar d’un producte, lloc web o anunci falsificat?

És senzill denunciar una falsificació. Podeu enviar-nos un correu electrònic a support@tentsile.com i utilitzeu la línia d'assumpte Falsificació. A continuació, ens podeu dir:

  • On heu vist la falsificació (anunci de xarxes socials o lloc web directe)
  • Proporcioneu un enllaç al lloc web / pàgina de xarxes socials (si està disponible)
  • Proporcioneu una captura de pantalla (potser si l'anunci es trobava temporalment al vostre feed social)

He comprat un Tentsile falsificat sense saber-ho, què faig ara?

Tot i que no podem reemplaçar o reembossar cap compra falsificada a través d'altres minoristes, us recomanem que us poseu en contacte amb el venedor original per obtenir un reembossament complet. Tu pots també visualitzeu la nostra gamma completa per trobar un Tentsile genuí que s’adapti a les vostres necessitats.

No posis en risc la satisfacció o la seguretat de la vostra família, només compreu les vostres tendes d’arbre o hamaques gegants de fonts reconegudes. www.tentsile.com per a més detalls.

14 de maig de 2021 - Hannah Hughes

Deixa un comentari

Tingueu en compte: els comentaris han d’ésser aprovats abans de publicar-los.