3r aniversari de Tentsile

T'ho pots creure? Un somni desconcertat de dissenyar i fer cases portàtils ara ens està guanyant la vida. En primer lloc, gràcies. Sense el vostre desig d’endinsar-vos en els arbres, mai no hauríem seguit gaire. Un mes abans de fer la primera venda, ja estàvem pensant a trucar-la un dia i deixar el somni enrere. Deixant-ho per a algú amb més suport, més temps, més experiència, però estem aquí! I som cada cop més forts ...

L’últim any, hem passat d’un equip de 3 (sense incloure el nostre equip de producció), a un equip de 8, dels quals 6 estan basats a temps complet als Estats Units i dos dels quals són nord-americans. No hi ha aplicacions, si us plau! Estem plens per aquest any. Tot i que, tenim un "afiliats”Si voleu unir-vos a nosaltres!

El millor de tot, tenim una botiga a Utah. Una botiga a temps complet, amb servei d’atenció al client i un número de telèfon gratuït i una oportunitat de conèixer el nostre equip i aprendre d’ells com és el millor per fer el vostre campament perfecte!

En els darrers 6 mesos, hem tingut més trànsit al nostre lloc, més interès i suposem que és sobretot per a vostès que mostren els vostres tendes al món a mesura que els utilitzeu.

Com a agraïment per tot això, als clients existents se’ls oferirà un codi promocional a la seva propera compra i als “nous arribats” podran tenir l’oportunitat de guanyar una tenda pròpia !!

Per celebrar els nostres 3rd aniversari, estem fent un sorteig de premis pel qual podeu participar per guanyar un Connectar, un Stingrayo bé un acord de Super Combo només donant una petita quantitat per ajudar-nos a plantar arbres amb els nostres socis weforest.org. Feu clic al botó de la pàgina principal per entrar. Ajuda'ns a plantar arbres. Molts d'ells!

Aquest any veureu algunes coses realment emocionants de l’equip de Tentsile i les que tenim previst col·laborar. Algunes coses que no s’havien fet mai abans. Esperem que us veiem al desert passant-ho molt bé i compartint les vostres fotos amb nosaltres a la nostra pàgina de la comunitat i a les xarxes socials, però sobretot esperem que continuïu creient en nosaltres i continueu donant-vos els vostres comentaris perquè puguem millorar els vostres comentaris. Experiència a la tracció!

#tensile #freedom #elevateyouradventure

17 de març del 2016 - Alex Shirley-Smith

Comentaris

Keith Cunningham

Keith Cunningham va dir:

Tens la gent de dibuixar els guanyadors encara per a les carpes?

Jari Lipponen

Jari Lipponen va dir:

Tens alguna actualització del sorteig?
Qui va guanyar? Quants van entrar?

Klaus Herrmann i Marlies Langrock

Klaus Herrmann i Marlies Langrock van dir:

Feliç aniversari. Seguir en moviment. Excel · lent.

Neal Armstrong

Neal Armstrong va dir:

Feliç aniversari i felicitats!
Estic esperant el meu primer viatge al meu nou Stingray del mes següent. Us enviaré fotos tan aviat com puc. Estic molt emocionat per passar la primera nit en aquest producte increïble. segueix-lo!

Deixa un comentari

Tingueu en compte: els comentaris han d’ésser aprovats abans de publicar-los.